loader image

Kardökmak A.Ş., 1967 yılından beri Kardemir bünyesinde faaliyet gösteren Döküm Fabrikaları Müdürlüğü ve Makina Fabrikaları Müdürlüğü’nün birleştirilmesiyle 2000 yılında kurulmuştur.

"Yüksek Dayanım, Yüksek Kalite"

Türkiye'yi inşa eden fabrika olarak sorumluluğumuzun sadece Türkiye değil Dünya olduğunu düşünüyor ve daha sürdürülebilir bir model ile adımlarımızı gelecek için atıyoruz.

Geçmişten  bugüne dek gelen tecrübe ve bilgimizle değerli müşterilerimize Dünya’nın her yerinde çözümler üretmek ve daha sürdürülebilir bir Dünya için çalışıyroruz Sadece spare part değil anahtar teslim projelerle müşterilerimizin taleplerini Dünya’nın her noktasında karşılamaktayız. Çözümlerimizle enerji, maden,çimento ve demir çelik sektörü gibi birçok farklı sektöre hizmetler sağlamaktayız.

Yaklaşık 100 yıl önce Anadolu topraklarının bize verdiği sorumlulukla Türkiye’de bir çok farklı sektörde iş ortaklıkğı yapan firmamız Türkiye’nin iskanında büyük bir paya sahip olup bu topraklada bir medeniyetin teknolojik açıdan refaha ulaşması için çalışmıştır. Tarihin bize verdiği bu misyonla geçmişte olduğu gibi şimdide bir medeniyeti daha ileri taşımak adına geleceğimizi planlıyoruz.

"Hep iyi daima ileri felsefesiyle
Dünya'nın her noktasına
hizmet sağlıyoruz"

Amacımızı hep iyi daima ileri felsefesiyle her zaman en iyi çözümleri sunmak, sınırları aşarak dünyanın her noktasına hizmet sağlamak ve gelecek nesillere daha sürdürülebilir bir Dünya bırakmaktır. Kaynakların kısıtlı oludğunun bilinciyle daha iyi bir gelecek için daha iyi bir çevre anlayışıyla hareket ediyoruz.