"Yüksek Dayanım, Yüksek Kalite"

Kardökmak A.Ş., 1967 yılından beri Kardemir bünyesinde faaliyet gösteren
Döküm Fabrikaları Müdürlüğü ve Makina Fabrikaları Müdürlüğü’nün birleştirilmesiyle 2000 yılında kurulmuştur.

Türkiye’yi inşa eden fabrika olarak sorumluluğumuzun sadece Türkiye değil Dünya olduğunu düşünüyor ve
daha sürdürülebilir bir model ile adımlarımızı gelecek için atıyoruz.

Çözüm Ortağınız

Slide arrow_forward_ios arrow_forward_ios PROJELER ÜRÜNLER

Geçmişten  bugüne dek gelen tecrübe ve bilgimizle değerli müşterilerimize Dünya’nın her yerinde çözümler üretmek ve daha sürdürülebilir bir Dünya için çalışıyoruz. Sadece mekanik parça imalatı değil anahtar teslim projelerle müşterilerimizin taleplerini Dünya’nın her noktasında karşılamaktayız. Çözümlerimizle enerji, maden, çimento ve demir çelik sektörü gibi birçok farklı sektöre hizmetler sağlamaktayız.

Yaklaşık 100 yıl önce Anadolu topraklarının bize verdiği sorumlulukla Türkiye’de bir çok farklı sektörde iş ortaklığı yapan firmamız Türkiye’nin iskanında büyük bir paya sahip olup bu topraklarda bir medeniyetin teknolojik açıdan refaha ulaşması için çalışmıştır. Tarihin bize verdiği bu misyonla geçmişte olduğu gibi şimdide bir medeniyeti daha ileri taşımak adına geleceğimizi planlıyoruz.

kardemir-dokum-makine-fabrikalari--kardokmak-ndt-tahribatsiz-kalite-kontrol

Amacımızı hep iyi daima ileri felsefesiyle her zaman en iyi çözümleri sunmak, sınırları aşarak Dünya’nın her noktasına hizmet sağlamak ve gelecek nesillere daha sürdürülebilir bir Dünya bırakmaktır. Kaynakların kısıtlı olmasının bilinciyle daha iyi bir gelecek için daha iyi bir çevre anlayışıyla hareket ediyoruz.

Daha Fazla Bilgi İçin

Slide DÖKÜMHANE keyboard_arrow_down keyboard_arrow_down MAKİNE FABRİKALARI

Bizimle İletişime Geçmek İçin