Tecrübe ve bilgiyle

Farklı sektörlerin taleplerini karşılayan makine fabrikalarımız 50 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet vermektedir. Sürdürülebilir çözümlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak maden, enerji, çimento, denizcilik ve demir çelik sektörü başta olmak üzere farklı sektörlere hizmet veren makine fabrikalarımız geniş yelpazede işleme kapasitesiyle birçok farklı mekanik parçanın imalatını yapabilmektedir

Slide Farklı ebatlarda işleme tezgahlarıyla kalite ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz.

İnovatif çözümler ile birlikte imalatını yaptığımız parçalarda yüksek performans ve uzun servis süreleri elde etmek hedeflenmektedir.

Müşterilerimizden gelen talepleri inovatif fikirlerle ele alarak üretkenliği artırmak hedeflenmektedir. İmalatını yaptığımız parçalar Kardökmak garanti kapsamındadır.

Slide Makine fabrikalarımız, deneyimli mühendis ve operatör kadrosuyla 1940 yılından günümüze endüstriyel çözümler sunmaktadır

1940 yılında hizmet vermeye başlayan Makine Fabrikları yaklaşık 14.500 m² kapalı alanda ve
4 ana holde ağır sanayinin yedek parça ve ekipman ihtiyacını karşılamaktadır.

Geniş bir yelpazede yüksek işleme kapasitesiyle çözümler sunan makine fabrikalarımız sadece mekanik parça imalatı değil çeşitli projelere imza atarak anahtar teslim projelerle maden ve çimento sektörünün taleplerini karşılamaktadır. Geçmişten gelen tecrübeyle anahtar teslim projelerle Dünya’nın çeşitli bölgelerine servis sağlamaktayız.

Slide